Jaffa limonaadid

apelsin

Hartwall Jaffa Apelsin

Klassika, mis esmakordselt villiti pudelisse juba aastal 1949. Läbi pika ajaloo on apelsini Jaffa tõusnud soomlaste seas nr 1 karastusjoogiks ja on võitnud palju sõpru ka väljaspool Soomet. Hartwall Jaffa apelsinikarastusjoogis on kasutatud ainult looduslikke lõhna- ja maitseaineid ning see maitse lummab kõiki lastest vanadeni. Mõõdukalt karboniseeritud magus maitse teeb nautimise kergeks ning toob esile täiusliku apelsiniaroomi. Jaffa fännid on iseloomustanud jooki järgmiselt: kvaliteetne, hea aroomi ja maitsega, apelsinine, naturaalne, värskendav – nagu päris apelsin!

palm

Hartwall Jaffa Palma

Öeldakse, kui elu annab sulle sidruni, jaffata sellest limonaadi. Heast mõttest sündis mõnusalt hapukas tsitruseline karboniseeritud karastusjook Hartwall Jaffa Palma, mille valmistamisel on kasutatud sidruni- ja apelsinimahla. Naudi poole või pooleteist liitri kaupa!

light

Hartwall Jaffa Light Ananass

Hartwall Jaffa Light Ananass leidis tee Jaffa tooteperekonda ja Jaffa sõprade südametesse aastal 1995, mil peeti jäähoki maailmameistrivõistlusi, kus Soome võitis esimest korda jäähoki ajaloos kuldmedali.
Hartwall Jaffa Light Ananass on mõnusalt mahlane madala kalorisisaldusega karastusjook, mille valmistamisel on kasutatud ananassi ja apelsini kontsentreeritud täismahla. Palju maitset, vähe kaloreid!

jaffa

Hartwall Jaffa Roheline Mandariin

Hartwall Jaffa Roheline Mandariin tuletab meelde suve magusat maitset! Nagu teistegi Jaffa karastusjookide puhul, on ka mandariinidest jaffatatud Hartwalli janukustutaja valmistamisel kasutatud vaid ehtsat puuviljamahla. Mandariinide sekka on lisatud rikkalikult ka kiivit ja nii ongi pudelisse püütud üks tõeliselt maitsev jook! Saadaval käepärases pooleliitrises ja õige pea ka pooleteiseliitrises pudelis.

jaffa

Hartwall Jaffa Veriapelsin Italia

Hartwall Jaffa Veriapelsin Italia on värske ja mullitav karastusjook, mis ühendab magusat puuvilja- ja tsitrusviljade happesust. Hartwall Jaffa Italia on paljudele tuttav maitse aastaid tagasi müügil olnud punase Jaffana. Värske mahlakas Hartwall Jaffa Italia on magustatud suhkruga ja sisaldab 39 kcal 100 ml kohta. Joogi maitse pärineb tõelistest puuviljadest, kuna sellegi valmistamisel on kasutatud ehtsat puuviljamahla. Saadaval käepärases pooleliitrises ja ka suures, pooleteiseliitrises pudelis.